Jak kreslit My Melody: 10 jednoduchých kroků pro začátečníky

Jak nakreslit roztomilé štěně? 10 jednoduchých kroků!

Většina z nás se shodne na jedné věci – psi jsou nádherní tvorové plní lásky a radosti. Jak bychom ale mohli vyjádřit naši lásku k našim čtyřnohým kamarádům? Co takhle nakreslit roztomilé štěně? V dnešním článku vám přinášíme 10 jednoduchých kroků, jak to dokázat! Takže, pokud máte rádi psy a chcete se naučit, jak nakreslit neodolatelné štěně, neváhejte a čtěte dál!

Jak nakreslit roztomilé štěně? 10 jednoduchých kroků!

Krok 1: Zvolte správnou tužku a papír

Před tím, než začnete kreslit, je důležité zvolit správné nástroje. Pokud chcete kreslit detailní obrázky, doporučuje se použít tužku s jemným hrotem. Pro kreslení obrysu a základních tvarů se hodí měkká tužka. Pokud máte rádi kreslení pastelem, zvolte pastelový papír. Pro kreslení s tužkou použijte běžný kancelářský papír.

Krok 2: Vykreslete ovál

Začněte kreslením oválu. Tento tvar bude sloužit jako hlava štěněte. Pokud chcete kreslit menší štěně, nakreslete menší ovál. Pokud chcete kreslit větší štěně, nakreslete větší ovál.

Krok 3: Přidejte uši

Nyní přidejte uši na hlavu štěněte. Uši jsou kresleny jako dvě trojúhelníky, které vycházejí z horního okraje oválu.

Krok 4: Vykreslete oči

Oči jsou velmi důležité pro vzhled štěněte. Vykreslete je jako dvě kruhy, které jsou umístěny na přední části hlavy. Vnitřek kruhů vybarvěte černou barvou.

Krok 5: Vykreslete nos

Nos vykreslete jako malý ovál umístěný mezi očima. Vnitřek oválu vybarvěte černou barvou.

Krok 6: Vykreslete ústa

Ústa jsou kreslena jako malý oblouk umístěný pod nosem. Pokud chcete kreslit štěně, které se usmívá, nakreslete větší oblouk.

Krok 7: Vykreslete tělo

Tělo štěněte vykreslete jako ovál umístěný pod hlavou. Pokud chcete kreslit štěně, které sedí, nakreslete tělo jako podlouhlý tvar.

Krok 8: Přidejte nohy

Nyní přidejte nohy k tělu štěněte. Vykreslete je jako čtyři tenké tyčky, které jsou umístěny na spodní části těla.

Krok 9: Vykreslete detaily

Detaily jsou důležité pro dokončení kresby. Vykreslete chlupy na těle a nohách štěněte. Pokud chcete kreslit štěně s krátkými chlupy, nakreslete krátké a jemné čáry. Pokud chcete kreslit štěně s dlouhými chlupy, nakreslete delší a silnější čáry.

Krok 10: Vybarvěte kresbu

Nyní můžete vybarvit svou kresbu. Použijte pastelové barvy, aby vaše kresba vypadala živěji. Pokud chcete kreslit realistické štěně, použijte odstíny, které odpovídají barvě štěněte.

Tak to byly deset jednoduchých kroků, jak nakreslit roztomilé štěně. Nyní si můžete vychutnat svou kresbu a těšit se na zájem ostatních o vaše umělecké dílo.

Časté Chyby

Spousta lidí má mnoho mýtů o kreslení zvířat, a to i o kreslení roztomilých štěňátek. Například mnoho lidí se domnívá, že kreslit zvířata je velmi obtížné a vyžaduje mnoho zkušeností a talentu. To ale není pravda! Když budete postupovat podle jednoduchých kroků a nebudete se bát experimentovat, zvládnete nakreslit i krásné roztomilé štěňátko.

Dalším mýtem je, že kresba musí být dokonalá a bezchybná. To ale také není pravda! Každý umělec začíná někde a každá kresba je jedinečná. Proto neváhejte experimentovat a zkoušet různé techniky a styly. Nikdy nevíte, co se vám bude líbit nejvíce!

Další chybou, kterou mnoho lidí dělá, je to, že se snaží příliš napodobovat jiné kresby. Samozřejmě, je důležité se učit od ostatních umělců, ale neměli byste se snažit napodobovat každý detail a každou čáru. Každý umělec má svůj vlastní styl a svůj vlastní pohled na věci. Proto se snažte najít svůj vlastní styl a být originální.

V neposlední řadě, mnoho lidí si myslí, že kreslení je jen pro děti. To ale také není pravda! Kreslení je skvělý způsob, jak se uvolnit a vyjádřit své pocity a nápady. Proto byste neměli nikdy přestat kreslit, i když už nejste dítě.

Často Kladené Otázky

Jaké jsou nejlepší tipy na kreslení roztomilého štěněte?

Pro nakreslení roztomilého štěněte je důležité mít trpělivost a cvičit kreslení. Několik tipů, jak nakreslit roztomilé štěně:

 1. Začněte kreslit oválný tvar pro hlavu štěněte.
 2. Přidejte na oči a uši štěněte, které jsou obvykle větší než u dospělých psů.
 3. Nakreslete tělo štěněte, které by mělo být menší než hlava.
 4. Přidejte nohy a ocas štěněte, který by měl být také menší než u dospělých psů.
 5. Nakreslete detaily jako jsou tlapy a vousy.
 6. Použijte světlé barvy, aby bylo štěně více roztomilé.
 7. Nakonec, nezapomeňte na stínování, aby byl váš kreslený pes více realistický.

Je potřeba mít umělecký talent pro kreslení roztomilého štěněte?

Ne, není potřeba mít umělecký talent pro kreslení roztomilého štěněte. S trochou praxe a trpělivosti dokáže každý nakreslit roztomilé zvíře. Pokud nevíte, jak začít, zkuste sledovat návody na kreslení na internetu, nebo získejte inspiraci z obrázků štěňat.

Jak mohu vylepšit své kreslení roztomilého štěněte?

Kromě pravidelného cvičení a sledování návodů na kreslení můžete vylepšit své kreslení roztomilého štěněte tím, že se zaměříte na detaily. Například můžete se naučit kreslit různé druhy psů, aby vaše kresby byly více realistické. Můžete také experimentovat s různými barvami a technikami stínování, aby byly vaše kresby více výrazné.

Důležité Poznatky Z Článku

 • Nakreslení roztomilého štěněte vyžaduje trpělivost a cvičení.
 • Začněte kreslením oválného tvaru pro hlavu a postupně přidávejte detaily.
 • Není potřeba mít umělecký talent pro kreslení roztomilého štěněte.
 • Vylepšit kreslení lze tím, že se zaměříte na detaily a experimentujete s různými barvami a technikami stínování.

Vytvoření krásné kresby roztomilého štěněte může být zábavnou a uklidňující aktivitou. Sledování návodů na kreslení a pravidelné cvičení mohou pomoci zlepšit vaše schopnosti. Nezapomeňte však, že každá kresba je jedinečná a záleží hlavně na vašem osobním stylu a vkusu. Takže nebojte se experimentovat a bavte se s kreslením!

close

15%

Sleva pouze pro vás 🎁

Přihlašte se k odběru novinek a získejte 15% slevu na první nákup!

Zadáním vašeho e-mailu se přihlašujete k našemu pravidelnému newsletteru, více info zde: zásady ochrany osobních údajů a získáte unikátní slevu 15 %.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping Cart