Jaké pastelky jsou nejlepší pro prvňáčka? Zjistěte to s námi na Modrykoniku!

Jaké pastelky jsou nejlepší pro prvňáčka? Zjistěte to s námi na Modrykoniku!

Víte, jaké pastelky jsou nejlepší pro vaše dítě, které právě nastoupilo do první třídy? Jestli ne, nezoufejte! Na Modrykoniku jsme se pro vás pustili do pátrání a přinášíme vám nejlepší tipy na pastelky pro vaše malé školáky. Pokud chcete mít jistotu, že vaše dítě bude mít při malování nejlepší možné vybavení, určitě se neváhejte dál do článku ponořit!

Jaké pastelky jsou nejlepší pro prvňáčka? Zjistěte to s námi na Modrykoniku!

Začátek školní docházky a výběr pastelek

Když dítě začíná chodit do školy, nejdůležitější je zajistit mu kvalitní výbavu. Mezi základní školní potřeby patří i pastelky. Jaké ale vybrat pro prvňáčka? Na trhu je mnoho možností a s výběrem může pomoci online obchod Modrykonik.

Typy pastelek

Pastelky se dělí na voskové a olejové. Voskové pastelky jsou vhodné pro malé děti, nejsou drahé a snadno se seškrábou z oblečení. Olejové pastelky jsou kvalitnější a mají intenzivnější barvy.

Počet pastelek v krabičce

Dalším faktorem při výběru pastelek je počet pastelek v krabičce. Čím více pastelek, tím větší barevnou škálu má dítě k dispozici.

Kvalita pastelek

Kvalita pastelek se odvíjí od použitých surovin a zpracování. Většinou platí, že čím dražší pastelky, tím jsou kvalitnější. Avšak i levnější pastelky mohou být dobré, pokud jsou vyrobeny z kvalitních surovin.

Balení pastelek

Balení pastelek může být různého typu. Některé pastelky jsou baleny v krabičce, jiné v pouzdře. Pouzdro je vhodné pro děti, které potřebují pastelky mít stále při sobě.

Ergonomie pastelek

Ergonomie pastelek je také důležitá. Pastelky by měly být takové, aby se dobře držely v ruce a neklouzaly.

Výběr pastelek na Modrykoniku

Na online obchodě Modrykonik najdete širokou nabídku pastelek pro prvňáčky. Mezi nejoblíbenější patří pastelky značky Koh-I-Noor, které jsou kvalitní a mají příjemné barvy.

Koh-I-Noor pastelky

Koh-I-Noor pastelky jsou voskové a mají 24 barev. Jsou baleny v praktické krabičce a jsou vhodné pro děti od 3 let.

Stabilo pastelky

Další oblíbenou značkou jsou pastelky Stabilo. Tyto pastelky mají olejovou strukturu a jsou baleny v pouzdře. Mají 12 barev a jsou vhodné pro děti od 5 let.

Faber-Castell pastelky

Pastelky značky Faber-Castell jsou kvalitní a mají intenzivní barvy. Jsou olejové a mají 12 barev. Jsou baleny v praktickém pouzdře a jsou vhodné pro děti od 5 let.

Cenová kategorie

Cenová kategorie pastelek se pohybuje od několika desítek korun do několika stovek. Levnější pastelky nejsou vždy kvalitní, ale nemusíte utrácet velké peníze za pastelky pro prvňáčka.

Výhody nakupování na Modrykoniku

Nakupování pastelek na Modrykoniku má mnoho výhod. Můžete si vybrat z široké nabídky pastelek a porovnat ceny. Navíc vám pastelky doručí až domů.

Závěr

Výběr pastelek pro prvňáčka není jednoduchý. Musíte brát v úvahu mnoho faktorů, jako je typ pastelek, počet pastelek v krabičce, kvalita, ergonomie a cena. Na online obchodě Modrykonik najdete širokou nabídku pastelek a můžete si vybrat ty nejlepší pro vaše dítě.

Časté Chyby

Nejčastějším mýtem při výběru pastelek pro prvňáčka je, že musí být nejdražší. To ale není pravda. Levné pastelky mohou být kvalitní, pokud jsou vyrobeny z kvalitních surovin. Důležité je také brát v úvahu ergonomii pastelek, aby se dobře držely v ruce a neklouzaly. Dalším mýtem je, že olejové pastelky jsou lepší než voskové. To ale záleží na preference dítěte a na účelu použití. Voskové pastelky jsou vhodné pro malé děti, protože jsou snadno seškrábou z oblečení a jsou levnější než olejové. Naopak olejové pastelky mají intenzivnější barvy a jsou kvalitnější. Je tedy důležité zvolit pastelky podle potřeb dítěte a věku.

Často Kladené Otázky

Jaké pastelky jsou nejlepší pro prvňáčka?

Pastelky jsou nezbytnou součástí výbavy každého prvňáčka. Nejlepší volbou jsou pastelky s měkkou tužkou, které se snadno malují a nezanechávají příliš mnoho prachu. Doporučujeme pastelky od značek Stabilo nebo Faber-Castell, které jsou kvalitní a vydrží déle než levnější alternativy.

Kolik stojí kvalitní pastelky pro prvňáčka?

Cena pastelek se může lišit v závislosti na značce a počtu pastelek v balení. Většinou se pohybuje od 100 do 300 korun za balení. Doporučujeme investovat do kvalitních pastelek, které se lépe malují a vydrží déle.

Jaký je rozdíl mezi pastelkami a voskovkami?

Pastelky a voskovky jsou oba druhy barevných tužek, ale liší se svou texturou a vlastnostmi. Pastelky mají měkkou tužku a umožňují jemné stínování a míchání barev. Voskovky mají tvrdší tužku a jsou voděodolné, takže se hodí pro malování na hladké povrchy, jako je například plakátový papír.

Jak dlouho vydrží kvalitní pastelky?

Kvalitní pastelky od značek jako Stabilo nebo Faber-Castell vydrží déle než levnější alternativy. Při správném skladování a používání by měly vydržet několik let.

Důležité Poznatky Z Článku

– Nejlepší pastelky pro prvňáčka jsou ty s měkkou tužkou od značek Stabilo nebo Faber-Castell.
– Doporučujeme investovat do kvalitních pastelek, které se lépe malují a vydrží déle.
– Pastelky se liší od voskovek svou texturou a vlastnostmi.
– Kvalitní pastelky by měly vydržet několik let při správném skladování a používání.

Výběr správných pastelek může být pro rodiče prvňáčka obtížný, ale investice do kvalitních pastelek se vyplatí. Pastelky od značek Stabilo nebo Faber-Castell jsou kvalitní volbou pro prvňáčky. Pamatujte také na to, že pastelky se liší od voskovek a vydrží déle, pokud jsou správně skladovány a používány.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping Cart