Jak nakreslit tarantulu: Jednoduchý návod pro začátečníky

Jak nakreslit Toma a Jerryho jako profesionál? Návod krok za krokem!

Ahoj kamarádi! Pokud jste fanoušky kreslených seriálů, určitě znáte legendární dvojici Toma a Jerryho. Možná jste se už někdy pokusili nakreslit tyto postavičky, ale nejste spokojeni s výsledkem. Nezoufejte! Nyní Vám přinášíme návod krok za krokem, jak nakreslit Toma a Jerryho jako profesionál! Sledujte náš postup a staňte se mistrem v kresbě této oblíbené dvojice. Připravte si své tužky a papír a nechte se inspirovat našimi tipy a triky. Tak neváhejte a pokračujte v čtení, aby Vaše kresby Toma a Jerryho vypadaly jako od profesionála!

Jak nakreslit Toma a Jerryho jako profesionál? Návod krok za krokem!

Úvod

Pokud jste fanouškem kreslení a animovaných filmů, určitě jste slyšeli o Toma a Jerryho. Tyto kreslené postavičky jsou kultovní a oblíbené po celém světě. Pokud byste rádi nakreslili Toma a Jerryho jako profesionál, následujte tento jednoduchý krok za krokem návod.

Krok 1: Začněte základy

Začněte kreslením základních tvarů pro Toma a Jerryho. Pro Toma nakreslete kulatou hlavu s trojúhelníkovými ušima a základní tělo ve tvaru oválu s oválnými nohama. Pro Jerryho nakreslete kulatou hlavu s velkýma ušima a tělo ve tvaru koule.

Krok 2: Doplňte detaily

Nyní přidejte detaily. Pro Toma nakreslete jeho charakteristické velké oči, nos a ústa. Nakreslete jeho vousy a kreslete jeho základní barvu, která je šedá s bílým břichem. Pro Jerryho nakreslete jeho velké oči, nos a ústa. Nakreslete jeho charakteristické uši a kreslete jeho základní barvu, která je hnědá s bílým břichem.

Krok 3: Doplňte stínování

Přidejte stínování k Toma a Jerryho. Tomovi přidejte stínování pod jeho vousy, pod jeho očima a na jeho břichu. Pro Jerryho přidejte stínování pod jeho ušima, pod jeho očima a na jeho břichu.

Krok 4: Přidejte pozadí

Přidejte pozadí k vašemu kreslení. Nakreslete nějaký scénický prostředí, jako například kuchyň, obývací pokoj nebo zahradu. Přidejte malé detaily, jako jsou květiny nebo nádobí.

Krok 5: Dodatečné detaily

Nyní můžete přidat další detaily k vašemu kreslení. Přidejte Tomovi a Jerryho charakteristické předměty, jako jsou například kousky sýra, hůlky dynamitu nebo kartáč na zuby. To vašemu kreslení dodá autentičnost.

Krok 6: Dokončení

Jste hotovi! Pokud jste následovali tento jednoduchý krok za krokem návod, měli byste mít nádherně nakreslené Toma a Jerryho. Nezapomeňte si své kreslení podepsat a sdílet ho s přáteli.

Závěr

Kreslení Toma a Jerryho může být zábavné a snadné. S tímto krok za krokem návodem můžete být jistí, že vaše kresba bude vypadat profesionálně. Nebojte se experimentovat s barvami a detaily a vytvořte si svůj vlastní unikátní styl.

Časté Chyby

Nejčastější chyby a mýty při kreslení Toma a Jerryho

Chyby

Při kreslení Toma a Jerryho se mohou vyskytnout následující chyby:

– Nesprávné proporce těla: Pokud jsou proporce těla nesprávné, může to vést k tomu, že Toma a Jerryho nebudou vypadat jako jejich skutečné verze.
– Příliš mnoho detailů: Příliš mnoho detailů může vést k tomu, že kresba bude příliš komplikovaná a nečitelná.
– Nesprávné barvy: Pokud jsou barvy nesprávné, může to vést k tomu, že Toma a Jerryho nebudou vypadat jako jejich skutečné verze.

Mýty

Existuje několik mýtů týkajících se kreslení Toma a Jerryho:

– Kreslení Toma a Jerryho je složité: Kreslení Toma a Jerryho může být náročné, ale s jednoduchým krok za krokem návodem si to může zvládnout každý.
– Musíte být profesionální umělec: Kreslení Toma a Jerryho může zvládnout každý, bez ohledu na to, zda má nebo nemá zkušenosti s kreslením.
– Musíte dodržovat přesné proporce: Přesné proporce jsou důležité, ale nejsou nutné pro vytvoření autentického vzhledu Toma a Jerryho.

Často Kladené Otázky

Jak nakreslit Toma a Jerryho jako profesionál? Návod krok za krokem!

Jak začít kreslit Toma a Jerryho?

Pro začátek si připravte kus papíru a tužku. Poté se zaměřte na základní tvary postav, jako jsou ovál pro hlavu, kruh pro tělo a elipsy pro ruce a nohy. Pokud nevíte, jak postavy vypadají, můžete si najít inspiraci na internetu.

Jak dokončit kresbu Toma a Jerryho?

Když máte základní tvary hotové, můžete začít dodávat detaily. U Toma a Jerryho jsou to například oči, uši, vousy, knoflíky, různé skvrny a podobně. Důležité je dodržovat proporce, aby postavy vypadaly věrohodně.

Jaké jsou tipy pro kreslení Toma a Jerryho?

Nejlepší je kreslit pomalu a opatrně, aby se vám nepřihodila chyba. Pokud se vám něco nepovede, nevzdávejte to, ale zkuste to znovu. Pokud máte problémy s tvary, můžete si předem nakreslit pomocné čáry a kružnice.

Důležité Poznatky Z Článku

– Pro kreslení Toma a Jerryho si připravte kus papíru a tužku.
– Začněte s základními tvary a dodávejte postavám detaily.
– Dbáte na proporce, abyste dosáhli správného vzhledu postav.
– Pokud se vám něco nepovede, nevzdávejte to, ale zkuste to znovu.

Celkově je kreslení Toma a Jerryho zábavnou aktivitou pro všechny věkové kategorie. S tímto jednoduchým návodem krok za krokem se můžete naučit kreslit tyto klasické postavy jako profesionál. Pokud budete trpěliví a budete se snažit, můžete se stát skvělými umělci a třeba i inspirovat další lidi. Takže neváhejte a pusťte se do kreslení Toma a Jerryho!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping Cart