Jak nakreslit realistickou ruku: 5 kroků pro začátečníky!

Jak nakreslit roztomilé oči – krok za krokem!

Ahoj přátelé, dnes se společně naučíme, jak nakreslit roztomilé oči krok za krokem! Pokud máte rádi kreslení a chtěli byste zlepšit své dovednosti, tak jste na správném místě. V této článku Vám ukážeme, jakým způsobem nakreslit oči, které budou vypadat naprosto úžasně. Během této lekce se dozvíte, jak pracovat s různými druhy tužek, jak vytvořit stíny a jak dosáhnout dokonalého efektu. Tak neváhejte a čtěte dál, neboť se můžete těšit na spoustu užitečných tipů a triků!

Jak nakreslit roztomilé oči – krok za krokem!

Krok 1: Vyberte si barvy

Předtím, než začnete kreslit, vyberte si barvy, které chcete použít. Zvažte, zda chcete použít pastelové barvy nebo světlé barvy, které vytvářejí kontrast s tmavším pozadím. Můžete si vybrat také jasné barvy, které vám pomohou vytvořit výrazné oči.

Krok 2: Zvolte správný tvar očí

Nyní si zvolte tvar očí, který chcete nakreslit. Existuje mnoho typů očí, jako jsou kulaté, mandlové, šikmé a další. Vyberte si takový tvar očí, který se vám líbí nejvíce.

Krok 3: Začněte kreslit oční kruhy

Nyní začněte kreslit oční kruhy. Použijte pastelové barvy a nakreslete kruhy kolem očí. Pokud chcete vytvořit výrazné oči, použijte jasné barvy.

Krok 4: Nakreslete řasy

Nyní nakreslete řasy. Použijte černou barvu a nakreslete řasy kolem očí. Můžete si také vybrat jinou barvu řas, která vám přijde zajímavá.

Krok 5: Nakreslete zorničky

Nyní nakreslete zorničky. Použijte černou barvu a nakreslete zorničky uvnitř očních kruhů. Pokud chcete vytvořit výrazné oči, použijte jasné barvy.

Krok 6: Vytvořte stíny

Nyní vytvořte stíny kolem očí. Použijte tmavou barvu a nakreslete stíny kolem očí. Můžete také použít pastelové barvy, aby vaše oči vypadaly roztomile a světle.

Krok 7: Dodělejte detaily

Nyní dodělejte detaily. Použijte jasnou barvu a nakreslete detaily kolem očí, jako jsou bělma, stíny a další.

Krok 8: Nakreslete obočí

Nyní nakreslete obočí. Použijte světlou barvu a nakreslete obočí kolem očí. Můžete také použít pastelové barvy, aby vaše oči vypadaly roztomile a světle.

Krok 9: Nakreslete řasy na spodní víčko

Nyní nakreslete řasy na spodní víčko. Použijte černou barvu a nakreslete řasy na spodní víčko. Můžete také použít jinou barvu řas, která vám přijde zajímavá.

Krok 10: Hotovo!

Gratulujeme, nyní máte hotové roztomilé oči! Pokud jste použili pastelové barvy, můžete je fixovat fixativem, aby barvy zůstaly na místě. Pokud jste použili jasné barvy, vaše oči budou vypadat roztomile a výrazně.

Časté Chyby

Mylná představa o kreslení roztomilých očí je, že je to velmi těžké. V tomto článku jsme vám ukázali, že to není tak složité, jak se zdá. Dalším omylem je, že musíte být umělec, abyste dokázali nakreslit roztomilé oči. To také není pravda. Stačí mít trochu trpělivosti a následovat náš krok za krokem návod.

Další chybou, kterou lidé dělají, je, že si nevyberou správné barvy. Je důležité zvážit, jaké barvy chcete použít a jaký efekt chcete vytvořit. Pokud chcete vytvořit výrazné oči, použijte jasné barvy. Pokud chcete vytvořit roztomilé a světlé oči, použijte pastelové barvy.

Další chybou, kterou lidé dělají, je, že si nezvolí správný tvar očí. Existuje mnoho typů očí, jako jsou kulaté, mandlové, šikmé a další. Je důležité si vybrat takový tvar očí, který se vám líbí nejvíce.

Posledním častým omylem je, že si lidé myslí, že musí být dokonalí. To není pravda. Každý má svůj vlastní styl a každý má své vlastní schopnosti. Nebojte se experimentovat a být kreativní. Vaše roztomilé oči budou jedinečné a krásné!

Často Kladené Otázky

Jak nakreslit roztomilé oči – krok za krokem!

Jaké jsou nejlepší barvy na kreslení roztomilých očí?

Pro kreslení roztomilých očí se nejčastěji doporučují světlé barvy jako bílá, světle modrá nebo růžová. Tyto barvy dodají očím jiskru a vytvoří dojem roztomilosti.

Jak nakreslit řasy, aby oči vypadaly roztomile?

Pro vytvoření roztomilých očí je důležité nakreslit řasy, které jsou jemné a krátké. Můžete použít tenkou tužku na oči a jemně nakreslit řasy od kořínku směrem k vrcholu oka. Řasy by měly být kratší na vnitřním koutku oka a delší směrem ven.

Je důležité používat make-up při kreslení roztomilých očí?

Make-up není nutný pro kreslení roztomilých očí, ale může pomoci vytvořit dokonalý vzhled. Můžete použít lehký make-up, jako je například stín na oči, aby oči vypadaly výraznější.

Důležité Poznatky Z Článku

– Pro kreslení roztomilých očí se doporučují světlé barvy jako bílá, světle modrá nebo růžová.
– Nakreslete jemné a krátké řasy, které jsou kratší na vnitřním koutku oka a delší směrem ven.
– Make-up není nutný, ale může pomoci vytvořit dokonalý vzhled.

Celkově je důležité, aby při kreslení roztomilých očí byly použity jemné a světlé barvy. Dále je důležité vytvořit jemné a krátké řasy, které dodají očím roztomilost. Make-up není nutný, ale může pomoci vytvořit dokonalý vzhled. S těmito tipy by mělo být kreslení roztomilých očí snadné a zábavné!

close

15%

Sleva pouze pro vás 🎁

Přihlašte se k odběru novinek a získejte 15% slevu na první nákup!

Zadáním vašeho e-mailu se přihlašujete k našemu pravidelnému newsletteru, více info zde: zásady ochrany osobních údajů a získáte unikátní slevu 15 %.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Shopping Cart