O Nás

Našim cílem je přetvářet starosti v radosti. Pomáhat jak dospělákům, tak jejich dětem. Snažíme se prodávat jen ty nejlepší hračky, ale zároveň prodávat i užitečné produkty, jako jsou antistresové pomůcky pro děti i dospělé.

Zakladatel
Tento e-shop vznikl jen díky tomu, že můj domov byl zahlcen antistresovými pomůckami a hračkami. Jednoduše jsem hledal něco co by mohli pomoci ke zbavení se úzkostí a podobných stavů. Takže jsem hledal pomůcky a hračky, které po celém světě pomáhají dětem s poruchou ADHD či problémy se soustředěním a úzkostí a testoval jsem je. A myslím si, že mohou pomoci každému. Žijeme ve velmi stresující době.
Social Media

Náš Příběh

Většina našich hraček funguje zároveň jako antistresová pomůcka, která má pomáhat lidem s hyperaktivitou či ADHD.

A nepomáhají jen lidem s ADHD, pokud trpíte nervozitou, měli by jste jeden znašich produktů vyzkoušet. Prodáváme více než jen antistresové míčky a další hračky do ruky – zaměstnáte pomocí nich prsty a i vaši mysl. Prostě se soustředíte na něco jiného než na to, co vás trápí, či stresuje.

 

Několik našich zákazníků se nám svěřilo, že tyto hračky jim pomohli se zubavit i závislosti na cigaretách. Proto se snažíme v tomto projektu nadále pokračovat. Původně nám to přišlo opravdu přehnané, že si z nás někdo utahuje, ale již se nám ozvalo více lidí, že jim to pomohlo se závyslostí na cigaretách a když se nad tím člověk zamyslí, tak to i dává smysl. Když si kuřák zaměstná prsty a soustředí se na něco jiného, než jen na jeho cigaretu, tak ano, může to pomoci, nicméně nepřikládáme tomu extrémní vliv. Ale jsme rádi, že pomáháme.

Pro Každý Věk

V našem sortimentu najdete hračky všech velikostí, každý si u nás vyberu tu pravou pomůcky na odbourání napětí, která vám padne ladně do ruky.

Pouze z Nejlepších Materiálů

Všechny hračky které prodáváme jsou z vysoce odolných a příjemných materiálů.

Nejrozsáhlejší Sortiment

Každý den hledáme a testujeme nové produkty, které mají nejlepší účinky pro relaxaci vašeho těla a mysli.

Sledujte nás na

Pro pravidelné soutěže a slevové kupony na nejnovější protistresové pomůcky a jiné hračky.
close

15%

Sleva pouze pro vás 🎁

Přihlašte se k odběru novinek a získejte 15% slevu na první nákup!

Zadáním vašeho e-mailu se přihlašujete k našemu pravidelnému newsletteru, více info zde: zásady ochrany osobních údajů a získáte unikátní slevu 15 %.

Shopping Cart